הלוואות למוגבלים

הלוואות למוגבלים

עם זאת, ניתן לקבל הלוואות למוגבלים שאלו הלוואות חוץ בנקאיות הניתנות על ידי חברות פרטיות כמו גם חברות ביטוח. ניתן לשער שלבעל החשבון המוגבל אין כרטיס אשראי או צ’קים ואז ההלוואות יוחזרו דרך הוראת קבע מהחשבון המוגבל (הבנק מאפשר לחתום על הוראת קבע).

סיבה להלוואה

ישנן סיבות שונות שיכולות להוביל כל אחד לבקש הלוואה. ההלוואה יכולה להיות קושי זמני, צורך בכספים כאן ועכשיו והיא יכולה להיות לצורך גישור לתקופה קשה. המטרה של ההלוואה היא לאפשר לאדם לעמוד בהתחייבויות שונות שלו או למן את הצרכים שלו כשאת ההחזר הוא מבצע לאורך תקופה שתקבע. אין זה משנה מהי הסיבה לבקשת ההלוואה, גם אם חשבון הבנק שלכם מוגבל ניתן לשער שתוכלו לקבל אותה דרך הלוואות למוגבלים.

השוואה בין ההלוואות

רבים חושבים שאם חשבון הבנק שלהם מוגבל אין להם אפשרות להשוות בין ההלוואות השונות ועליהם לקחת את ההלוואה שמציעים להם, אך לא כך הדבר. בכל הלוואה מומלץ לבדוק את התנאים כשהמטרה היא לבדוק שאכן נוכל לעמוד בתנאים אשר מוצעים לנו ואותו הדבר כאשר מדובר על הלוואות למוגבלים. מומלץ לקבל הצעה ולבחון את התנאים ובעיקר שתוכלו לעמוד בהם.

נכסים

הלוואה למוגבלים יכולה להתאים לתנאים עליהם חשבתם וכל שעליכם לעשות הוא לבחון אותה גם ביחס למצב הנכסים הקיימים ברשותכם ועל שמכם.

דילוג לתוכן