קרטונים לאריזה לקראת מעבר דירה

קרטונים לאריזה לקראת מעבר דירה

ככלל, קרטון הוא מוצר אריזה, ולכן כל קרטון מיועד לאריזה של משהו. יחד עם זאת, לא כל קרטון מתאים לכל מטרה – קרטונים לאריזה של 7 קילו ירקות אינם מתאימים לאריזה של 40 ספרי קריאה, ולבטח לא לאריזה של כלי מטבח שבירים. בתהליך של מעבר דירה, אנחנו נוטים אמנם לחפש את הפתרונות הקלים, הזמינים והזולים ביותר עבורנו, אבל תוך כדי אנחנו עשויים לקבל מספר החלטות שגויות, שיכולות להשפיע על תוצאות ההובלה, בדמותם של פריטים שבורים, ספרים קרועים ונזקים מנזקים שונים. כאשר אתם מחפשים קרטונים למעבר דירה, וודאו שאתם עושים שימוש בקרטונים המתאימים, ושאתם לא מסתפקים בכל דבר שעשוי מנייר קרטון ושניתן להכניס בו כמה פריטים.

היכן ניתן למצוא קרטונים למעבר דירה

קרטונים לאריזה של פריטים ביתיים לקראת מעבר דירה, ניתנים לרכישה ישירות מחברות המתמחות בייצור קרטונים למטרות שונות, אך במרבית המקרים תוכלו להזמין אותם ישירות מחברת ההובלות שמעבירה את דירתכם. למעשה, אם מבצעים אריזה נכונה של פריטי הבית באמצעות קרטונים למעבר דירה, ואם מקפידים על מספר כללים של כל מוביל מקצועי מכיר, ניתן לעשות שימוש רב פעמי בכל קרטון. בהתאם לכך, חברת ההובלה יכולה להשכיר לכם את הקרטונים ובתום ההובלה, לקחת מכם את הקרטונים ולהעביר אותם לרשות הלקוח הבא שלה. לחילופין, מאחר ומדובר בקרטונים איכותיים ועמידים, תוכלו להשקיע את הכסף הנדרש ברכישת קרטונים לאריזה, ולעשות בהם שימוש לאריזת חפצים ופריטים שונים במחסן הפרטי של הבית. בכל מקרה, לא מדובר במוצר חד פעמי שהולך לאיבוד לאחר מעבר הדירה, והקרטונים שתשלמו עליהם מכספכם, ישרתו אתכם לעוד שנים ארוכות ולמגוון מטרות אחסון בבית.

מה גודל הקרטון האולטימטיבי?

למרבה הצער, או בעצם למרבה המזל, לא קיים גודל אולטימטיבי לקרטונים לאריזה. לכל סוג של פריט שאתם רוצים לארוז, ישנו גודל אחר של קרטון שמתאים לו. כך למשל, אם אתם רוצים לארוז סירים או ספרים, כדאי לאחסן אותם בקרטונים קטנים, כך שמשקלם לא יצטבר בצורה בלתי סבירה. לעומת זאת, אם אתם רוצים לארוז בגדים, וילונות, סדינים או שמיכות, תוכלו לארוז אותם בקרטונים גדולים מבלי לחשוש שמשקלם יהיה קשה לנשיאה. את כל המידע לגבי כושר הנשיאה של כל קרטון בהתאם לגודלו ולעובי הדפנות שלו, תוכלו לקבל מחברת ההובלות שבחרתם, או מיצרן הקרטונים שיוכל לתת לכם את כל הפרטים הטכניים אודות כל סוגי הקרטונים.

להזמנת קרטונים לחצו כאן

דילוג לתוכן