הקישוט האולטימטיבי של בלונים לימי הולדת

הקישוט האולטימטיבי של בלונים לימי הולדת

אי אפשר לחשוב כיום על ימי הולדת, אשר אין בהם בלונים. אנו חושבים על בלונים לימי הולדת כדבר שהוא כל כך מובן מאליו, עד אשר מוזר לנו בכלל לקרוא המלצות על קישוט זה. חשוב מאד לציין כי כיום, משתמשים בבלונים לא רק לקישוט של ימי הולדת לילדים קטנים. אנו משתמשים בהם כדי לקשט מסיבות בר מצווה ובת מצווה, וכמו כן מסיבות יום הולדת לבני נוער, ואפילו למבוגרים. אולם, להלן כמה אפשרויות מיוחדות לבחירת בלונים לימי הולדת שלא תשכחו כל כך מהר….

עיצובים מקוריים וייחודיים

  • לעצב את הגיל מבלונים – אפשר כיום לבחור בלונים לימי הולדת, אשר ייצגו את הגיל של חתן או כלת השמחה. הייצוג יכול להיות דרך הדפסה של המספר על הבלון, אך לא רק. אפשר לבחור בלונים בצורה של ספרות, כך שהם ירכיבו את הגיל. אפשר אפילו להזמין מיצג מאמן בלונים מקצועי, שיעצב עשרות בלונים, כך שיהיה מיצג של הגיל שיהיה קשה לפספס.
  • הדפסים על בלונים – עוד בלונים לימי הולדת אשר אפשר להזמין, הם בלונים עם הדפסים מיוחדים. אפשר להדפיס כל מה שתרצו על הבלונים – את תאריך המסיבה, את השם שלכם, מסר אישי אשר אתם רוצים למסור, וכיו”ב. הדבר מהווה כמובן מזכרת בלתי נשכחת מן המסיבה שלכם.
  • בובות ענק מבלונים – מדוע לא לקשט את יום ההולדת אשר אתם מארגנים, עם בובות ענק מבלונים? אמן בלונים יוכל ליצור גוף שלם מבלונים, כאשר הפרצוף יהיה מורכב מבלון עם הדפס של ציור עליו. מדובר על קישוט מקורי ומדהים ליום ההולדת.

מה מושך אתכם?

חשוב לנו לציין, כי יש עוד אפשרויות רבות ושונות לעיצוב של בלונים ליומי הולדת, וזו רק ההתחלה, ומדובר על סקירה ראשונית שתסייע לכם להבין במה מדובר. מעבר לכך, אתם יכולים להזמין כמובן עיצובים נוספים של בלונים עבור ימי ההולדת שלהם, בכדי שתוכלו ליהנות מעיצוב מקורי ומושקע במיוחד.

דילוג לתוכן