רוצים לדעת הכל על ירידי הפרקטים הגדולים?

רוצים לדעת הכל על ירידי הפרקטים הגדולים?

אנו רגילים לחשוב על פרקטים כמשהו מובן מאליו. כלומר – מדובר בסך הכל על עוד משטח שעליו אנו יכולים ללכת, לשבת, לעמוד, וכו’. בפועל, מי שמכיר מקרוב את עולם הפרקטים יוכל להסביר שמדובר על לא פחות ממהפכה. כיום, הפרקטים הופכים להיות אט אט שיטת הריצוף הפופולרית ביותר בישראל ובעולם. לכן, אין זה מפתיע לגלות כי מידי שנה, נערכות תערוכות שונו תאשר באות להציג פרקטים מטעם חברות גדולות וקטנות מכל רחבי העולם. אז איך אפשר לקבל גישה אל ירידי הפרקטים הגדולים והיכן הם נערכים?

כמה ירידים לדוגמה

  • תערוכת BAU זוהי תערוכה שנתית עצומה אשר נערכת בינכן בגרמניה. לא מדובר בהכרח על תערוכה אשר מתמקדת בתחום של פרקטים. יהיה יותר נכון לומר שמדובר על תערוכה שעוסקת בנושאים של בניה, עיצוב פנים, עיצוב חוץ, וכמובן אדריכלות. במסגרת תערוכת הענק הזו – יש כמובן לא מעט חלקים אשר מוקדשים לפרקטים.
  • תערוכת DOMOTEX לא לחינם רוב ירידי הפרקטים הגדולים הם בגרמניה, כמו גם התערוכה הזו. מדובר הפעם על תערוכה שנערכת בהנובר במתחם הירידים הענק שיש באזור. מדובר על תערוכה אשר עוסקת באופן כללי בנושא של ריצוף ושל שטיים, ובאופן טבעי – רוב התערוכה מוקדשת לפרקטים.
  • תערוכת עיצוב ואדריכלות בתל אביב גם בגני התערוכה בתל אביב, יש מידי שנה תערוכה גדולה מאד בנושאי עיצוב ואדריכלות. מדובר על תערוכת ענק עם נציגים מכל הארץ וכן גם נציגים מחו”ל. במסגרת תערוכה זו, כמובן שמוצגים עשרות סוגים שונים של פרקטים איכותיים.

להתעדכן בכל מה שחשוב

יש לזכור תמיד כי ירידי הפרקטים הגדולים נערכים לרוב במתכונת של פעם בשנה, כאשר רוב הירידים נערכים בתקופה שבין החודשים מרץ למאי. הסיבה לכך היא שלרוב הירידים הם באירופה או כאמור בישראל, ומכאן שמדובר על החודשים הנוספים ביותר מבחינת מזג אוויר – והם מאפשרים לכם להתעדכן בכל מה שחשוב בעולם הפרקטים.

דילוג לתוכן