איפה ניתן למצוא הלוואות למסורבים?

איפה ניתן למצוא הלוואות למסורבים?

הלוואות למסורבים
הלוואות למסורבים

לקבל סירוב בחיים בכלל ומהבנק בפרט זה לא דבר נעים. מרבית האנשים חיים בצורה כזו שהם רגילים לקבל מה שהם רוצים או לפחות כך הם חושבים. רבים חושבים שהבנק חייב להם משהו ואם יש להם חשבון בבנק והם רוצים הלוואה אז הבנק חייב לתת להם. הדבר הראשון שכדאי לדעת הוא שהבנק הוא גוף פיננסי אך גם גוף עסקי לכל דבר ועניין. אם אתם לקוחות בעייתיים הוא יתייחס אליכם בהתאם, בדיוק כשם שכאשר יהיה לכם פלוס בחשבון ללא הלוואות וללא סימונים בעייתיים יתייחסו אליכם בצורה יפה ונעימה יותר. בשורה התחתונה כאשר נקלעים למצב כלכלי לא טוב בשל פיטורים מעבודה, לקוח גדול שעזב את העסק שלכם או מכל סיבה אחרת – ייתכן ותזדקקו דווקא אז לעזרה מהבנק והוא יסרב לכם. במקרה כזה תצטרכו לפנות למקורות אחרים שיעזרו לכם.

אילו אופציות עומדות בפנינו אם אנחנו צריכים כסף כעת והבנק מסרב לעזור לנו?

  • בקשה מאדם קרוב – לעתים האופציה הטובה ביותר היא להיעזר בבן משפחה או חבר קרוב, לקבל הלוואה קטנה שתוכלו להחזיר ללא ריבית ולאחר שתעמדו על הרגליים. לא כולם אוהבים או מעדיפים שיטה זו ויש כאלה גם שאין להם מישהו קרוב שיכול לסייע להם כלכלית.
  • הלוואה חוץ בנקאית – אופציה נוספת היא תהיה לבקש הלוואה מגוף פיננסי חוץ בנקאי כמו חברות אשראי, קרנות מיוחדות המספקות הלוואות למוגבלים ומסורבים, עמותות שונות המספקות הלוואות במקרים מיוחדים למסורבי בנקים ועוד. חשוב מאוד לעבוד רק מול מקורות מוסמכים ולא להיגרר לשוק אפור.
  • הלוואה חברתית – תוכלו להיעזר במיזם אינטרנטי המקדם הלוואות חברתיות בריביות נמוכות ולדבר ללב האנשים שמוכנים לעזור גם לאלה שהבנק מסרב להם.

מה הסיכוי שתקבלו את ההלוואה?

הרי הבנק מסרב וייתכן ואתם חווים תקופה כלכלית קשה מן הסתם ויכולים להיות גם עיכובים או קשיים בהחזרי ההלוואה. ובכן כל מקרה ייבחן לגופו אולם הלוואות מסוג זה מיועדות לאנשים עם קשיים כלכליים המסורבים על ידי הבנקים ולכן במקרים מיוחדים ההלוואות מאושרות למרות ועל אף המצב הקשה.

דילוג לתוכן