מארחים לחג ואין לכם מספיק מקומות לינה?

מארחים לחג ואין לכם מספיק מקומות לינה?

כיצד בעיה של היעדר מקומות לינה נפתרת כשיש ספה נפתחת בבית

 

אירוח בחג הוא מנהג אהוב על הישראלים, שנוהגים לערוך סעודות מרובות משתתפים עם כל המשפחה המורחבת. כאשר ההתכנסות מתקיימת בערב, ייתכן ותרצו להלין אצלכם כמה קרובי משפחה ואת ילדיהם ובמיוחד אם הם מתגוררים רחוק, בכדי שלא יצטרכו לנסוע בחשיכה את כל הדרך הביתה. ההצעה הנדיבה שלכם להישאר לישון, עלולה להיתקל בבעיה כשתבינו שלמעשה אין לכם די מקומות לינה בכדי להכיל את כל האורחים ואת בני הבית עצמם. עם זאת, כאשר אחד מפריטי הריהוט הקיימים משמשים גם כמיטה בעת הצורך, תוכלו להיעזר בהם בכדי להעניק לקרוביכם חוויה מפנקת ואירוח מכל הלב.

מדוע מומלץ להשקיע בריהוט מעוצב בחדרים ובסלון?

 

בכל בית קיימים מספר חדרי שינה וסלון, המכילים מיטות או ספות שיכולות, באופן טבעי, לשמש עבור לינה של האנשים שמתגוררים בבית וגם לאורחיהם. הדבר הנכון לעשות, לפחות לפי ה”עין העיצובית”, הוא להציב ספה נוחה בסלון ואולי גם כורסה, בכדי לכנס יחדיו את האורחים שמגיעים. עם זאת, בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מעניקים חשיבות רבה גם לעיצוב של חדרי השינה, אליהם נחשפים בני הבית עצמם והם לא מיועדים ל”רושם” עבור אנשים מבחוץ. בחירת מיטה מעוצבת ונוחה בתוספת מזרון איכותי, תסייע לשינה עמוקה ומרעננת, הידועה כחשובה לבריאות. אך בהינתן מצב שבו תרצו לארח מוזמנים אצלכם בבית ובמיוחד כשהם מגיעים עם ילדים קטנים, בוודאי תעדיפו שיהיו לכם אופציות אחרות, מלבד המיטות האישיות שלכם, כדי להציע להם מקום נוח ונעים לישון בו. 

איך מייצרים מקומות לינה נוספים ברחבי הבית?

חדרי שינה

אין הרבה אנשים שמנסים לחשוב על הרהיטים שבסלון או בחדר השינה בתור משהו אחר, נוסף על מה שהם, אך ספות נפתחות הן בדיוק הדבר הזה. כאשר הספה במצב סגור, היא מתפקדת כספה סטנדרטית – בעיקר רהיט שיושבים עליו ולא כמקום לישון בו. פתיחה של הספה הופכת אותה למיטה לכל דבר, כאשר הנחת סדין נקי על גבי הספה תסייע לתחושה נוחה עבור האורחים ולמניעת לכלוך הספה, מה שרלוונטי במיוחד כשישנים עליה קטנטנים. בדומה לספה נפתחת בסלון, בעת בחירת הריהוט לחדרי הילדים או הנוער המתגוררים בבית – מוטב לקנות מיטה נפתחת המכילה גם “מיטת חבר”. באופן כזה, ניתן להשתמש במיטת החבר בנוחות מרבית, כשמגיעים אורחים, כאשר בשאר הזמן היא במצב סגור ויכולה להכיל בתוכה מצעים ופריטים שונים.

איך מונעים בלאי של הריהוט בבית?

בחירה נבונה בריהוט איכותי, המיוצר מחומרי גלם טובים ובגימור ותפרים מקצועיים, יכולה כשלעצמה לסייע לכך שהפריטים שבחרתם – יחזיקו מעמד לאורך שנים, באותו המצב השמור כפי שהיו כשרק נרכשו. ייעוץ מקצועי בחנות הרהיטים והתאמה אישית של הספה, המיטות והכורסאות למבנה הבית ולטעמכם האישי, יכול לייצר לכם בית פרקטי אך גם מעוצב וחדשני בעת ובעונה אחת.

דילוג לתוכן