גם בחורף – מזמינים חופשה בצימר בצפון

גם בחורף – מזמינים חופשה בצימר בצפון

האם כשמזג האויר מתקרר חייבים לוותר על חופשה בצימר בצפון? להפך!

 

העונה הלוהטת והפופולרית ביותר של הנופשים בישראל היא הקיץ, שבו נוח מאוד לצאת ולבלות בכל האטרקציות ברחבי המדינה, בעיקר אלו הכוללות בילוי במים. עם זאת, גם הזמנת חופשה בצימר בצפון בחורף היא מגמה הולכת וגוברת, כנראה בגלל שהישראלים מחפשים את הייחוד והשוני בנופשים שלהם ואינם מעוניינים בעוד חופשה סטנדרטית של בטן-גב על החוף. עבור מי שמבקש לעצמו פסק זמן מהשגרה הלוחצת, נופשון בצימר בחורף עשוי להיות הדבר המושלם, שיעניק שפע של אנרגיה להתמודדות עם מה שמביאה איתה העונה הקרה.

מדוע אנשים אוהבים לצאת אל חופשה בצימר בצפון הארץ?

צימרים בחד נס

העדפת צימר על פני מלון היא אופנה שתפסה תאוצה בשנים האחרונות, בעיקר עם העלייה האדירה בהיצע של מקומות הלינה התיירותיים באזור הצפון. רבים מבין הנופשים יעדיפו להזמין צימרים בחד נס שבגולן למשל, על פני כל מלון נחשב באילת והסיבה ברורה: הטבע. אם נמאס לצאת לחופשה ולבזבז את הזמן על שופינג, כאן מוצעת לכם הפסקה מהחיים עם תוכן שונה לגמרי, בעיקר בשל האופי המיוחד כל כך של הצפון הרחוק, שנראה כמו חלק נפרד לחלוטין ממדינת ישראל עמוסת הלחצים. צימרים בצפון הארץ הם פינת חמד עבור הישראלים, שמעדיפים את השקט והאינטימיות שמוצעים להם במתחם פרטי שכזה, על פני שהייה במלון – מפואר ככל שיהיה – אך מלא במאות אנשים אחרים. החוויה בצימר היא מנוחה אמיתית לגוף וגם לנפש.

האתגרים ביציאה לנופש חורפי ואיך מתגברים עליהם

 

כאשר אתם יוצאים לנסיעה ארוכה אל הצפון בעונת החורף, היו מוכנים מראש למזג אויר לא פשוט ואולי אף מאתגר, בהיבט של הנהיגה. שימו לב לבדוק את הרכב שלכם היטב ומלבד מילוי של דלק שיספיק לכמה עשרות ואולי מאות קילומטרים – מוטב לוודא ששאר החלקים תקינים, שיש אוויר בצמיגים, מים ברדיאטור וכל השאר. נופש חורפי זה אומר גם שטיולים בחוץ יהיו, כנראה, בלתי אפשריים, משמע שלא יתקיימו אטרקציות מרובות משתתפים תחת כיפת השמיים. עבורכם ובמיוחד אם אתם יוצאים לנופש כזוג רומנטי, זו יכולה להיות הזדמנות מצוינת ליהנות רק מהזמן הרגוע יחד, משהייה משותפת בתוך הצימר המפנק.

מה כדאי לבדוק לפני שסוגרים את עסקת החופשה

 

אם אתם עומדים לצאת לנופש בתוך צימר ויודעים מראש שמדובר ביומיים או שלושה שבהם לא תצאו, כנראה, לשום מקום – מוטב להתכונן לכך מראש. בדקו עם בעלי הצימר שהמקום אכן מכיל את כל הדרוש לבישול ולהנאה מרבית מהשהייה, כולל טלוויזיה, מזגן לחימום ואולי אפילו ג’קוזי מחמם. דאגו לאוכל וצ’ופרים מהבית אך מומלץ גם לבדוק מראש אילו מסעדות עושות משלוחים באזור. אין כמו להזמין פיצה חמימה באמצע ינואר, כשזה רק אתם והאהובים שלכם בצימר צפוני, רחוק מכל העולם אך גם הכי קרובים זה לזו.

דילוג לתוכן