פאות לחולי סרטן – למה חולי סרטן צריכים ומה צריך לדעת לפני שקונים?

פאות לחולי סרטן – למה חולי סרטן צריכים ומה צריך לדעת לפני שקונים?

לחלוץ בסרטן זה אולי הבשורה הכי קשה שאדם יכול לקבל וכדי להתמודד עם הטיפולים ולנצח את המחלה צריך תעצומות נפש גדולות מאוד. כחלק מבניית האופי החזק הדרוש למהלך הטיפולים צריך לעשות כל שאפשר כדי לשפר את מצב הרוח ודברים כמו נשירת השיער עשויים לגרום לירידה במצב הרוח וחוסר ביטחון לגבי המראה החיצוני. על כן אנשים העוברים טיפולים כימותרפיים, שאחד ממאפייני הטיפול הוא נשירת השיער, רוכשים פאות לחולי סרטן עמם יוכלו להסתובב באופן חופשי במודה למראה הטבעי שלהם ולשמור על חסינות מבחינת הביטחון העצמי וההקשר למראה החיצוני.

היתרונות של פאה איכותית:

כאשר רוכשים פאות לחולי סרטן חשוב לרכוש פאה איכותית שתספק את המראה הטבעי ושיהיו לה כמה יתרונות נוספים שלא יפריעו או אף יקלו על הצילומים והטיפולים הנדרשים. אלו הם רק חלק מהיתרונות של פאה איכותית:

  • מראה טבעי – הפאה תהיה משיער טבעי כשר ובנויה בצפיפות ובצורה איכותית ומדויקת כאילו השיער צמח מהקרקפת.
  • הפאה תהיה קלילה ולא מורגשת.
  • נוחה להלבשה והסרה בקלות.
  • צפיפות הפאה והמבנה שלה תאפשר לראש להתאוורר גם בעת חביתה הפאה ולמניעת הצטברויות של זיעה וחיידקים.
  • ניתן לעשות לשיער פן, צבע ולחפוף אותו כיוון שמדובר בשיער אמיתי לכל דבר.
  • מנהלים אורח חיים תקין מבלי לחשוש שהפאה תיפול.

כיצד הפאה תורמת להתמודדות עם המצב?

התמודדות עם מחלת הסרטן הוא לא דבר פשוט לא משנה באיזה גיל המחלה תופסת את האדם או באיזה מסלול הוא נמצא. כל תפיסת העולם שלנו, כל סדר היום שלנו וכל מה שאנו מתכננים לפתע משתנה ומה שחשוב הוא לעבור את תהליך ההחלמה ולצאת מנצחים. לצד המאבק הפיזי הלא פשוט במחלה ישנו מרכיב חשוב בתהליך והוא המרכיב המנטאלי. ניצחון מנטאלי יכול לעזור לאותו אדם לנצח את המחלה ועל כן כל דבר שיכול להקנות לאדם ביטחון, מוטיבציה או למנוע מצב של פגיעה בביטחון תהיינה משמעותית בדרך. על כן שימוש בפאות הוא פופולרי מאוד בקרב חולי סרטן ונחשב לחשוב מאוד בתהליך זה. הוא מסייע בשמירה על הביטחון שכנגד השיער הנושר במהלך הטיפולים הכימותרפיים ומאפשר למטופלים להרגיש טוב יותר עם עצמם, עם המראה החיצוני שלהם ועם מינימום פגישה אפשרית בפעילויות יומיומיות אשר עשויות לגרום להם לירידה במוטיבציה ובמצב הרוח.

מתי כדאי לקנות פאות לחולי סרטן?

נשירת השיער אינה קורת באופן מידי אלא אורכת מספר טיפולים עד שהשיער מתחיל לנשור ועל כן כדאי כבר בתחילת הדרך לגשת אל חנות הפאות של רמי לצורך מדידת השיער, הסגנון, הצבע והאורך שלו כדי לייצר עבורכם את הפאה המותאמת שלכם שתשמור על המראה הטבעי שלכם. כמובן שניתן גם לבחור פאות אחרות ולשנות לוק בהתאם להעדפותיכם. צרו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

דילוג לתוכן