כלים לניקוי הבית והעסק

גם אם תשקיעו בריהוט איכותי לבית או לעסק, גם אם תתקינו גופי תאורה יוקרתיים ועדינים, גם אם תדאגו שהאווירה תמיד תהיה נעימה ביותר עם מפיצי ריח עדינים, ללא ניקיון הבית או העסק שלכם לעולם לא יהיו מושלמים. נכון שהניקיון היא לא פעולה מהנה במיוחד אך אם יהיה לכם את הציוד המתאים יכול להיות שתבינו שהמשימה לא קשה כל כך. איזה כלים צריך לניקיון איכותי?

הכלים הבסיסיים: מטאטא, מגב וחומרי ניקוי

לפני שנדבר על מכשירים יותר מתקדמים אי אפשר בלי הכלים הכי בסיסיים שיש. גם אם יהיו לכם מכונות שטיפה מתקדמות או שואב אבק בעל כמה אפשרויות ניקוי, יהיו רגעים שבהם כל מה שתצטרכו הוא מטאטא ויעה. מלבד מטאטא ויעה תצטרכו גם דלי, מגב, סמרטוטים, חומרי ניקוי לרצפה וחומרים לניקוי שולחנות וכמובן חומרים לניקוי הכיור המטבח והשיש. כמו כן תצטרכו חומרי ניקוי לשירותים ולאסלה וכל אלו מהווים את ברירת המחדל של עולם הניקיון.

איך שוטפים רצפה ביעילות?

הרצפה היא אחד החלקים החשובים ביותר בבית ובעסק והיא קובעת את האווירה יותר מכל אלמנט עיצובי אחר. הבעיה היא שרצפה לא נקייה אי אפשר להסתיר, אפילו לא עם שטיח גדול, וזה הזמן להבין כיצד מבריקים אותה ביתר קלות. לא צריך חברות ניקיון ולא צריך חומרים מיוחדים, רק צריך מכונות שטיפה מתקדמות שיעשו את העבודה בשבילכן. מכונות שטיפה אלו יכולות להיות גדולות מאוד או קטנות וקומפקטיות כך שקל מאוד לאחסן אותם גם בבית. הם מנקות בלחץ מים גבוה וכך כולם יכולים ליהנות מניקיון מהיר ויסודי.

שואבי אבק לפינות הישיבה ולווילונות

כדי לנקות את הווילונות בבית ובעסק באופן יסודי, יש צורך במכשירים מיוחדים שיצליחו לנקות אותם תוך שמירה על המרקם העדין שלהם. עם זאת, את הווילונות ניתן לנקות בצורה בסיסית על ידי שימוש בשואב אבק עם ראש מתאים. שואב האבק יהיה יעיל מאוד גם כדי לנקות את פינות הישיבה שלכם, גם אם מדובר בפינות ישיבה מעור ולא רק פינות ישיבה מבד. שואב האבק יהיה יעיל כשיש צורך בניקיון יבש ומהיר.

דילוג לתוכן